608 554 151

info@zkreality.cz

Rodinné domy

Rodinný dům
Rokytňany, okr. Jičín

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Dolní Rokytňany, okres Jičín. U objektu je zahrada s kůlnami a garáž. Dobrá dopravní dostupnost do Mladé Boleslavi. Dům je vhodný k bydlení i rekreaci.

1 350 000 Kč

Zemědělská usedlost
Kozojedy, okres Jičín

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost se stodolou a rozsáhlým pozemkem v obci Kozojedy u Žlunic. Nemovitost byla v minulosti využívána dvěma domácnostmi.

1 160 000 Kč

Dvougenerační RD
Libošovice, okres Jičín

Nabízíme k prodeji dvougenerační dům se zahradou v obci Libošovice, v blízkosti hradu Kost. Objekt je udržovaný, vhodný k okamžitému užívání. Nemovitost se nachází v klidné části obce.

Rodinný dům
Sobotka, okres Jičín

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Českém ráji. Dům je po částečné rekonstrukci, situován v klidné části malebného města Sobotky, zahrada domu nabízí přepychový výhled na zámek Humprecht.

2 980 000 Kč

Rodinný dům
Libošovice, okres Jičín

Nabízíme k prodeji rodinný dům s menším pozemkem nedaleko Sobotky, v srdci turistické lokality Českého ráje. Dům se nachází v klidné obci, je v dobrém stavu, po částečné rekonstrukci, ihned obyvatelný.

Info v RK

Rodinný dům
Bradlecká lhota, okr. SM

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v obci Bradlecká Lhota, okres Semily. Jedná se o zděný dvoupodlažní dům (bývalý hostinec, prodejna a řeznictví) po částečné rekonstrukci, vhodný i ke komerčním účelům.

1 170 000 Kč

Venkovský dům
Starý Bydžov, HK

Nabízíme k prodeji venkovský dům se zahradou a garáží v obci Starý Bydžov. Dům byl od roku 2010 postupně rekonstruován. Dům je vhodný k okamžitému nastěhování - volný ihned.

2 200 000 Kč

Dokumenty ke stažení:
Poučení spotřebitele
Zásady ochrany osobních údajů dle GDPR