608 554 151
info@zkreality.cz

"VAŠE RODINNÁ REALITKA"

Lenka Záveská Köstingerová

Lenka se specializuje na prodej a pronájem nemovitostí všeho druhu. Její srdcovou záležitostí je prodej chalup. Ve volném čase se ráda věnuje psím mazlíčkům, gastronomii, turistice, grafické práci a copywritingu.

Petr Záveský

Petr je odborníkem přes finanční záležitosti. Zprostředkuje vám hypoteční úvěr, pojištění i nejlevnější povinné ručení na váš automobil. Vyjma finančního poradenství se zabývá i realitní činností. Mezi Petrovy zájmy se vedle pejskaření a outdoorových aktivit, řadí také sběratelství pivních suvenýrů a tvorba webových stránek.

ZAJISTÍME PRO VÁS

informace pro prodávající informace pro kupující informace pro pronajímatele informace pro nájemníky informace o tržních odhadech informace o úvěrech informace o pojištění

PRODÁVÁM

Příprava nemovitosti k prodeji

Chcete dosáhnout lepší prodejní ceny nemovitosti?
Zajišťujeme přípravu nemovitosti k prodeji. Zařídíme Vám vyklizení nemovitosti, vymalování, úpravu nemovitosti, zkrátka vše potřebné pro to, aby nemovitost lahodila oku případného kupce. Cena této služby se stanovuje individuálně. Kontaktujte nás.

Video-prezentace nemovitosti (video-prohlídka)

Kvalitní prezentace nemovitosti urychlí její prodej. Kupující získá konkrétnější představu o nabízené nemovitosti ještě před prohlídkou. Vy ušetříte svůj čas strávený na prohlídkách, tedy pokud jste již makléři prodeje nesvěřili klíče od Vaší nemovitosti. Tuto službu poskytujeme u námi nabízených nemovitostí v rámci standartní provize. Nabízíme rovněž možnost objednat tuto službu zvlášť, bez nutnosti nabízení nemovitosti naší RK. V tomto případě se cena služby stanovuje individuálně dle rozsahu a náročnosti.

Exekuce na nemovitost - řešení exekucí

Chcete prodat svou nemovitost, která je zatížena exekucí, nebo jinou právní vadou? Nebo potřebujete exekuci pouze vyřešit, než dojde k nucenému prodeji, a prodávat nechcete? Vaši nemovitost sami vykoupíme, nebo Vám její výkup zprostředkujeme. Pokud o svou nemovitost nechcete přijít, pomůžeme Vám s vyřešením tíživé situace spojené s exekučním procesem.

Výkup nemovitostí

Potřebujete zálohu na nemovitost? Vaši nemovitost sami vykoupíme, nebo Vám její výkup zprostředkujeme.

PENB a prodej

Prodáváte svou nemovitost a nevíte si rady s průkazem energetické náročnosti budovy (tzv. PENB)? Obraťte se na nás, posoudíme, zda je PENB pro Vás nutností a zprostředkujeme jeho vyhotovení.

KUPUJI

Najdeme Vám vhodnou nemovitost

Máte přesnou představu o Vaší vysněné nemovitosti? Nenašli jste ji v naší nabídce? Napište nám, a my ji pro Vás vyhledáme.

Zajistíme Vám nejvhodnější financování i pojištění

Nejsme závislí na jedné bance či pojišťovně. To pro Vás znamená, že vždy srovnáme více nabídek a dle situace vybereme tu nejvhodnější pro Vás.

FINANCOVÁNÍPOJIŠTĚNÍ
ÚVĚRY I LEASINGYNEMOVITOSTÍOSOBVOZIDEL
hypotékyrodinný důmživotní pojištěnípovinné ručení
financování vozidelbytúrazové pojištěníhavarijní pojištění
spotřebitelské úvěrynedokončená stavbaodpovědnost v občanském životěa doplňková pojištění: skla, odcizení, živel, vandalismus, střet se zvěří
refinancování a konsolidace půjčekdomácnostodpovědnost z vlastnictví nemovitosti
rekreační objektyodpovědnost při výkonu povolání či podnikatelské činnosti

Převody energií

Poradíme Vám i s převedením energií - elektřiny, vody i plynu.

Rekonstrukce

Doporučíme Vám ověřené řemeslníky - vyklízení nemovitostí, voda, topení, plyn, rekonstrukce koupelen, podlahy.

Daň z nabytí nemovitých věcí

Od listopadu 2016 je ze zákona plátcem daně z nabytí nemovitých věcí kupující. Tato daň není a nemůže být součástí kupní ceny. S touto daní Vám rádi pomůžeme.

PRONAJÍMÁM

Jak najít spolehlivého nájemníka?

Respektujeme Vaše rozhodnutí a možnost volby osoby nájemníka. Nabízíme prověření potencionálních nájemníků v dostupných databázích. Výhodou je, že provizi za zprostředkování pronájmu obvykle hradí budoucí nájemce, nedohodnou-li se strany jinak.

PENB a pronájem

Od roku 2016 je povinnost předat PENB i u pronájmu nemovitostí. Jeho vyhotovení je povinností SVJ, které by Vám mělo průkaz energetické náročnosti na základě písemné žádosti předložit.

HLEDÁM PRONÁJEM

Jak najít solidního pronajímatele?

Hledáte pronájem v Jičíně nebo okolí Jičína? Najdeme pro Vás vhodný byt. Pravidelně sledujeme nabídky pronajímatelů a dostáváme se k nim mezi prvními. Potřebujete-li rychle sehnat pronájem, rádi Vám pomůžeme.

TRŽNÍ ODHADY

Zdědili jste nemovitost a potřebujete znát její hodnotu? Máte nechat určit tržní cenu vaší nemovitosti a nechcete platit nákladný znalecký posudek?

Tržní hodnotu nemovitosti Vám na požádání sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Pokud však potřebujete písemné vyhotovení tohoto odhadu, nejčastěji pro řízení u notáře, je tato služba zpoplatněna. Většina notářů akceptuje tržní ocenění vyhotovené realitní kanceláří. Obraťte se na nás, za tržní ocenění na jednu nemovitost zaplatíte 1000 Kč. V případě, že potřebujte vyhotovit tržní ocenění pro více nemovitostí, žádejte individuální cenovou nabídku. Pakliže máte v úmyslu tuto nemovitost prodat a její prodej nám svěříte, vyhotovíme vám toto tržní ocenění ZDARMA.

ÚVĚRY

Chcete hypotéku? Nebo potřebujete půjčit peníze na vybavení domácnosti, či nové auto?

Zprostředkováváme úvěry účelové i neúčelové. Spolupracujeme s vybranými a ověřenými finančními institucemi, ať už bankovními, či nebankovními. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného produktu a spolehlivě Vás provedeme celým procesem financování.

POJIŠTĚNÍ

Chráníte svůj majetek před možnými riziky?

Některým škodám nelze předcházet, a pro tyto případy je dobré mít svůj majetek vhodně pojištěn. Nevíte kterou pojišťovnu vybrat? Neorientujete se v široké nabídce? Nechte to na nás. Vybereme pro Vás tu nejvhodnější pojišťovnu.
Aktuálně nabízíme nejlevnější povinné ručení pro Jičín a okolí, již od 818 Kč.

Přečtěte si poučení spotřebitele a zásady ochrany osobních údajů dle GDPR ve formátu PDF

Dokumenty ke stažení:
Poučení spotřebitele
Zásady ochrany osobních údajů dle GDPR